Hipoteki

Mieszkanie

Dom

Działka budowlana

Remont

Pożyczka hipoteczna

Konsolidacja

Zakup od komornika

Inne

Decyzja zapadła - a więc Kupujesz lub Budujesz. Niestety w wielu takich przypadkach musisz zwrócić się do jednego z Banków o wsparcie...

Jak się za to zabrać? Są dwa sposoby - albo idziesz sam do Banku albo zlecasz to takim firmom jak my.

Obie decyzje są dobre - finalnie chcesz dostać kredyt.

Ale jak to zrobić najlepiej, najtaniej, przy najmniejszym stresie związanym z takimi kluczowymi dla dalszego spokojnego życia decyzjami.

I tu już sprawa jest prostsza - My Ci pomożemy.

Znajdziemy najlepszą ofertę, wskażemy Ci te dobre i te złe oferty, dostaniesz pełen pakiet informacji na co będziemy zwracać uwagę podczas procesu - jakich problemów możemy się spodziewać a także gdzie upatrujemy szans, pomożemy skompletować dokumenty, pójdziemy do Banków - złożymy wnioski, poprowadzimy cały proces, wytłumaczymy Ci wszystko krok po kroku - tak aby decyzja kredytowa była dla Ciebie jasna i zrozumiała. A na końcu wybierzesz najlepsze rozwiązanie i podpiszesz umowę kredytową. 

Czy będzie stres? Na pewno. Czy mniejszy - zapewne.

Jak zaczniemy?

Zaczniemy od wysłuchania Twoich potrzeb i oczekiwań. Następnie policzymy zdolność, tak abyś finalnie wiedział czego możesz oczekiwać. Sprawdzimy cel kredytowania - dobierzemy odpowiednie Banki i wyjaśnimy Ci proces kredytowy. Wypełnimy dokumentację i wystartujemy.

Na co możesz liczyć?

Oferujemy Ci pomoc na każdym etapie - jesteśmy od początku do końca. Od wypisanych wniosków aż po umowę kredytową a dalej przez podpisane akty przeniesienia włąsności i obsługę posprzedażową.

Praktyczne rady
  • Na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie u developera?

  • Jak zacząć budowę domu?

  • Co z tą zdolnością?

i-Money.pl #2020

  • Facebook Basic Black
  • LinkedIn Basic Black
  • Twitter Basic Black